Destek Merkezi

Tüm sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sıkça Sorulan Sorular


Merak ettiğiniz soruları ya da yaşadığınız problemleri başlıklardan seçerek örnek sorulara ulaşabilirsiniz

Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

görüntü
Neden PAYTÜRK'ü Tercih Etmeliyim?

BEDOMİ TEKNOLOJİ A.Ş. tarafından uzun AR-GE çalışmalarının ardından 2019 yılında yayın hayatına başlamıştır. Vizyon olarak düşük komisyon, stabil bir sistem olayı amaç edinmiş olan PAYTÜRK bu doğrultuda siz değerli müşteriden gelen her türlü talebi önemle dikkate alarak gerekli adımları atmaktadır.

Başvurum Ne Zaman Onaylanır?

Başvuru yaptıktan sonra bize göndermiş olduğunuz bilgiler incelenerek PAYTÜRK koşullarını sağladıysanız başvurunuz 24 saat içerisinde onaylanarak ödeme almaya başlayabilirisiniz.

Entegrasyonu Nasıl Yapabilirim?

Başvurunuz onaylandıktan sonra size özel şifreniz ile panelinize erişim sağlayarak API ENTEGRASYON işlemlerini kolay bir şekilde adımları takip ederek web sitenize kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel Olarak Satış Yapabilir Miyim?

Evet. PAYTÜRK bu konuda siz değerli kullanıcıların da sistemden faydalanmanızı sağlamış olup kimlik bilgileriniz ile “Sanal POS ve Mağaza Sistemi” gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Sanal POS Komisyon Oranlarınız Nelerdir.

Komisyon oranları TCMB piyasa verilerine göre belirlenirken aylık işlem hacmine göre de değişikliler gösterebilmektedir. Ancak her koşulda diğer ödeme sistemlerine göre analiz ekibimiz tarafından en cazip oranlar verilmektedir.

Mağaza Sitemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Mağaza sistemi ile hali hazırda Pazaryeri olan e-ticaret sitelerinin %15-20’lere varan komisyon oranlarına karşı siz değerli kullanıcılarımızı destekleme projesidir. Çok düşük komisyon oranları ile kendi internet siteniz olmadan satışını yapmak istediğini ürünleri sisteme girişini yaparak PAYTÜRK güvencesi ile PAYTÜRK üzerinden satış imkânı tanımaktadır.

Instagram da Satış Yapmakta olan kuruluşlara Mağaza Sistemi Veriliyor mu ?

PAYTÜRK Mağaza Sistemi İnstagram da satış gerçekleştiren butiklerde yaşanan güven sorununu ortadan kaldırarak alıcı ve satıcıyı korumaktadır. Bu sayede satışlarınızı arttırarak PAYTÜRK güvencesiyle tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.