Mağaza Sistemi

Mağaza Sistemi ile düşük maliyetler ile e-ticaretinizi gerçekleştiriniz

PAYTÜRK Mağaza Sistemi Mağaza Sistemi Nedir?

PAYTÜRK Ödeme Aracılık Sistemleri tarafından mağaza sistemi siz değerli kullanıcılarımızı yüksek komisyon oranı sunan E-Ticaret siteleri ile yüksek maliyetli E-Ticaret sistemlerine karşı olarak özel olarak geliştirmiştir. Bu sayede mağaza sistemi internet sitesi kurmanıza veya e ticaret sitelerine yüksek komisyon verme zorunluluğunu sizler için ortadan kaldırarak düşük komisyon oranlarıyla kredi kartı ile ödeme tahsilatlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Nasıl Başvurabilirim?

PAYTÜRK Mağaza Sistemini kullanabilmeniz için başvuru evraklarını gönderdikten sonra kısa bir güvenlik incelemesinden geçtikten sonra başvurunuz onaylanmaktadır.

Mağaza Sistemi Nasıl Çalışır?

Başvuru işlemleriniz gerçekleştirildikten sonra sizler için yapay zeka ile hazırlanmış panelinize erişim sağlayarak (Mağaza Adınızı, Mağaza Tasarımınızı ve Mağaza Türünüzü) belirleyerek sistemi aktif hale getirmiş oluyorsunuz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra en pratik şekilde satış yapmak istediğiniz ürün kategorilerini oluşturma aşamasına geçiyorsunuz, kategorileriniz oluşturduktan sonra; ürün ekleme sınırı olmadan herhangi bir ek ücret ödemeden sınırız bir şekilde satışını yapacağınız ürünleri eklemeye geldi. Ürünlerinizi de varyant seçenekleri ile ekledikten sonra sıra geldi satışını yapmaya.

Mağaza sistemi ile Freelancer olarak çalışan siz değerli kullanıcılarımızı da düşünerek geliştirdiğimizi de söylemek isteriz. Sizlerde Mağaza Sistemi sayesinde ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde güven içinde tahsil edebileceksiniz.

Yapay zeka ile geliştirilen Mağaza Sistemi ile ödeme tahsilatlarını güvenli bir şekilde gerçekleştirime işleminde müşterilerinizden onay istememektedir, çünkü yapay zeka ile bu güven sorununu ortadan kaldırarak siz değerli kullanıcılarımızın satışlarını güvenli bir şekilde arttırmayı hedeflemektedir.

PAYTÜRK güvencesi altında Mağaza Sistemini kullanarak satışlarını gerçekleştiren siz değerli kullanıcılarımızın güvenin sağlarken, her daim geliştirilmekte olan mağaza sistemi ile rakiplerinizden daha düşük komisyon oranlarıyla bir adım önde olacaksınız.